MediaMarkt Kargo Takip

Media Markt siparişimi nasıl takip ederim?, Media Markt hangi  kargoyla çalışıyor?, Media Markt kargo takibi nasıl yapılır? gibi çok soru soruluyor. Bu yazımızda Media Markt sipariş takibi, Media Markt kargo ücretleri ve Media Markt’ın çalıştığı kargo firmaları hakkında detaylı bilgi hazırladık.


MediaMarkt.com.tr üzerinden verilen siparişlerin 30 desi altında olanları Aras kargoyla taşınıp teslim edilirken, 30 desi üstü kargolar Horoz Lojistik tarafından taşınıp teslim edilir. Ayrıca kapıda ödeme seçeneğiyle verilen siparişler Yurtiçi kargoyla gönderilir. 

MediaMarkt Kargo Takibi

Sizler için geliştirdiğimiz Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo takip uygulamamızı kullanarak MediaMarkt sipariş takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Aşağıdaki kutucuğa MediaMarkt kargo takip numarasını basıp Sorgula butonuna basmanız yeterlidir.

MediaMarkt kargo takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak MediaMarkt kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.

30 desi altındaki kargoları taşıyan Aras Kargoyla gönderilen siparişleri takip etmek için aşağıdaki bölümü kullanabilirsiniz.

Aras kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Aras Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:

Kapıda ödemeli kargoları taşıyan Yurtiçi Kargoyla gönderilen siparişleri takip etmek için aşağıdaki bölümü kullanabilirsiniz.

Yurtiçi kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:

30 desi üstündeki kargoları taşıyan Horoz Lojistikle gönderilen siparişleri takip etmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://app3.horoz.com.tr/wsKurumsal/_genel/frmGonderiTakip.aspx?lng=tr

Sıkça sorulan sorulara Mediamarkt.com.tr’den ulamak için buraya tıklayabilirsiniz. 

MediaMarkt Kargo Ücreti Ne Kadar?

MediaMarkt kargo ücretleri dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Güncel kargo ücretini öğrenmek için; almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyip, sepete girdiğinizde sayfanın sağ tarafında kargo ücretini görebilirsiniz.Satın aldığınız ürünlerin kargo fiyatlarını sepette görebilirsiniz. Satın aldığınız ürüne ilişkin kargo bedeli siparişinizi onaylarken tarafınıza sunulur ve onayınız dahilinde sipariş tutarına ilave edilir. Siparişiniz adresinize ulaştığında kargo yetkilisine kesinlikle ödeme yapmayınız.

MediaMarkt sipariş iadesinde ücret ödemezsiniz. Anlaşmalı kargo firmasıyla siparişi ücretsiz iade edebilirsiniz.

Siparişim Adreste Yokken Gelirse?

Kargo teslimi sırasında adreste bulunamadıysanız kargonuz teslimat şubesinde genellikle 3 iş günü bekletilmektedir. Bu süreler içerisinde teslim alınmayan kargolara tarafımıza geri gönderilir. Kargonuzu kimlik ibrazı ile kargonuzun bulunduğu şubeden teslim alabilirsiniz.

Subscribe
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments