MediaMarkt Kargo Takip

Media Markt siparişimi nasıl takip ederim?, Media Markt hangi  kargoyla çalışıyor?, Media Markt kargo takibi nasıl yapılır? gibi çok soru soruluyor. Bu yazımızda Media Markt sipariş takibi, Media Markt kargo ücretleri ve Media Markt’ın çalıştığı kargo firmaları hakkında detaylı bilgi hazırladık.

MediaMarkt.com.tr üzerinden verilen siparişlerin 30 desi altında olanları Aras kargoyla taşınıp teslim edilirken, 30 desi üstü kargolar Horoz Lojistik tarafından taşınıp teslim edilir. Ayrıca kapıda ödeme seçeneğiyle verilen siparişler Yurtiçi kargoyla gönderilir. 

MediaMarkt Kargo Takibi

Sizler için geliştirdiğimiz Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo takip uygulamamızı kullanarak MediaMarkt sipariş takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Aşağıdaki kutucuğa MediaMarkt kargo takip numarasını basıp Sorgula butonuna basmanız yeterlidir.

MediaMarkt kargo takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak MediaMarkt kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.

30 desi altındaki kargoları taşıyan Aras Kargoyla gönderilen siparişleri takip etmek için aşağıdaki bölümü kullanabilirsiniz.

Aras kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Aras Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:

Kapıda ödemeli kargoları taşıyan Yurtiçi Kargoyla gönderilen siparişleri takip etmek için aşağıdaki bölümü kullanabilirsiniz.

Yurtiçi kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:

30 desi üstündeki kargoları taşıyan Horoz Lojistikle gönderilen siparişleri takip etmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://app3.horoz.com.tr/wsKurumsal/_genel/frmGonderiTakip.aspx?lng=tr

Sıkça sorulan sorulara Mediamarkt.com.tr’den ulamak için buraya tıklayabilirsiniz. 

MediaMarkt Kapandı Mı?

MediaMarkt sipariş gönderimi yapıyor mu? Koronavirüs sebebiyle bir çok avm, mağaza ve online mağaza kapandı. MediaMarkt online mağazası sipariş almaya ve aldığı siparişleri göndermeye devam etmektedir. Fiziksel mağazaların kapanması online mağazaların iş yükünü arttırmıştır. Alınan tedbirler sebebiyle MediaMarkt  sipariş hazırlama işlemi uzun sürmektedir.

MediaMarkt Kargo Ücretleri

Mediamarkt.com.tr‘de kargo ücretleri sabit değildir. Ürün boyutuna ve adetine göre kargo ücreti değişebilir. Mediamarkt.com.tr‘den oluşturacağınız siparişi mağazadan ücretsiz teslimat seçeneğiyle teslim alabilirsiniz.

Siparişim Adreste Yokken Gelirse?

Kargo teslimi sırasında adreste bulunamadıysanız kargonuz teslimat şubesinde genellikle 3 iş günü bekletilmektedir. Bu süreler içerisinde teslim alınmayan kargolara tarafımıza geri gönderilir. Kargonuzu kimlik ibrazı ile kargonuzun bulunduğu şubeden teslim alabilirsiniz.

Subscribe
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments