MediaMarkt Kargo Takip

Media Markt siparişimi nasıl takip ederim?, Media Markt hangi  kargoyla çalışıyor?, Media Markt kargo takibi nasıl yapılır? gibi çok soru soruluyor. Bu yazımızda Media Markt sipariş takibi, Media Markt kargo ücretleri ve Media Markt’ın çalıştığı kargo firmaları hakkında detaylı bilgi hazırladık.

MediaMarkt.com.tr üzerinden verilen siparişlerin 30 desi altında olanları Aras kargoyla taşınıp teslim edilirken, 30 desi üstü kargolar Horoz Lojistik tarafından taşınıp teslim edilir. Ayrıca kapıda ödeme seçeneğiyle verilen siparişler Yurtiçi kargoyla gönderilir. 

Mediamarkt.com.tr‘nin güncel fırsatlar sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın. 

Mediamarkt.com.tr‘de kargo ücretleri sabit değildir. Ürün boyutuna ve adetine göre kargo ücreti değişebilir. Mediamarkt.com.tr‘den oluşturacağınız siparişi mağazadan ücretsiz teslimat seçeneğiyle teslim alabilirsiniz.

30 desi altındaki kargoları taşıyan Aras Kargoyla gönderilen siparişleri takip etmek için aşağıdaki bölümü kullanabilirsiniz.

Aras kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Aras Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:

30 desi üstündeki kargoları taşıyan Horoz Lojistikle gönderilen siparişleri takip etmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://app3.horoz.com.tr/wsKurumsal/_genel/frmGonderiTakip.aspx?lng=tr

Kapıda ödemeli kargoları taşıyan Yurtiçi Kargoyla gönderilen siparişleri takip etmek için aşağıdaki bölümü kullanabilirsiniz.

Yurtiçi kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:

Sıkça sorulan sorulara Mediamarkt.com.tr’den ulamak için buraya tıklayabilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Soru, öneri veya destek için yazabilirsiniz

Mail ve IP adresiniz ziyaretçilerle paylaşılmamaktadır.