Toyzz Shop Sipariş Kargo Takip

Toyzzshop.com güncel kampanyalar sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Toyzz Shop Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Toyzzshop.com‘dan verilen sipariş teslimatları MNG kargo, Yurtiçi Kargo ve AGT Kurye tarafından yapılmaktadır. 

Toyzz Shop Kargo Ücretleri Ne Kadar?

90 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 90 TL altında alışverişlerinizde kargo ücreti Türkiye’nin her yerine MNG Kargo ile 6,99 TL, Yurtiçi Kargo ile 7,99 TL’dir.  AGT Kurye hızlı teslimat özel bir hizmet olup sipariş gönderim bedeli 9,99 TL’dir.

Toyzz Shop Kargo Takip Sayfaları

MNG kargo takip sayfası
Yurtiçi kargo takip sayfası
AGT kurye takip sayfası

Toyzz Shop Kargom Ne Zaman Kargolanır?

Aynı gün kargo ibaresi olan ürünlerde saat 13:00’a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün, diğer siparişleriniz ise 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Siparişinizi “Hesabım” sayfasındaki “Siparişlerim” bölümünden görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz. Kargo takip numarınız siparişinizin kargoya verildiği gün saat 19:30 da eklenecektir.

İstediğiniz oyuncak hızlı teslimat hizmetimiz ile ertesi gün adresinizde! 00:00 – 13:00 arası verdiğiniz siparişlerinizde hızlı teslimat hizmetini seçerseniz, siparişiniz ertesi gün 18:00’a kadar adresinize teslim edilir.

Hızlı teslimat hizmeti şu an için sadece İstanbul’da geçerli ilçelerde olmak üzere faydalanabilirsiniz. Hızlı teslimat Pazar günü ve resmi tatil günlerinde geçerli değildir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*