Uzaras Kargo Sipariş Takibi

Uzaras sipariş takibi nasıl yapılır?, Uzaras kargom nerede?, Uzaras kargo takibi nasıl yapılır? gibi çok soru soruluyor. Bu yazımızda Uzaras sipariş takibi, Uzaras kargo ücretleri, Uzaras iade işlemleri ve Uzaras siparişleri kaç günde geldiği hakkında detaylı bilgi hazırladık.


Uzaras online mağazasının çalıştığı kargo firması PTT Kargo‘dur. Kargoya verilen siparişler sipariş takip numarasıyla detaylı takip edilebiliyor. Sipariş takibi için SMS/mail yoluyla iletilen kargo takip numarasına ihtiyacınız bulunuyor.

Uzaras Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

Sizler için geliştirdiğimiz PTT Kargo takip uygulamamızı kullanarak Uzaras sipariş takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Aşağıdaki kutucuğa Uzaras kargo takip numarasını basıp Sorgula butonuna basmanız yeterlidir.

Sipariş takip kodunuzu bilmiyorsanız buraya tıklayarak Uzaras kargo takip kodunu alabilirsiniz.

Uzaras Kargo Takip

Sürat kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Sürat Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:
Sürat kargo takibi sayfasında bulunan getir butonuna basarak, kargonuzun tüm hareketlerini ve hareket saatlerini detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Kargolama hakkında daha fazla bilgi almak için; Uzaras sıkça sorulan sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Uzaras Kargo Ücreti Ne Kadar?

Uzaras online mağazasında kargo ücretleri değişkenlik gösterebilir. Siparişinize ait kargo bedelini sepetinizden ve ödeme sayfasından koUzarasrol edebilirsiniz. Güncel kargo ücretini öğrenmek için; almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyip, sepete girdiğinizde sayfanın sağ tarafında kargo ücretini görebilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin kargo fiyatlarını sepette görebilirsiniz.

Uzaras Siparişim Ne Zaman Gönderilir?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresinize kargo takip numarasını bildiren bir bilgilendirme maili gönderilmektedir.

Uzaras Sipariş Kaç Günde Gelir?

Teslimat süresi 600 Km’ye kadar 1 iş günü, 600 Km’den uzak mesafeler için ise 2 ile 5 gün arasındadır. Kargo firmalarının belirlediği bölgelere adrese teslimat yapılamamaktadır.Adrese teslimat yapılamayan bölgelere istenen kargolar en yakın kargo şubesinden teslim alınmalıdır.Adresinizin teslimat alanı dışında olup olmadığını seçeceğiniz kargo firmasından öğrenebilirsiniz

Siparişim Adreste Yokken Gelirse?

Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz adresinize teslimat için geldiğinde, adreste kimseyi bulamaması durumunda, ürünleriniz 3 gün boyunca kargo firmasının şubesinde bekletilir. Bu süre içinde kargo firması ile iletişime geçerek ürünlerin yeniden adresinize getirilmesini isteyebilir veya direkt şubeden kendiniz alabilirsiniz. Ürünler 3 gün içinde teslim alınmazsa otomatik iade süreci başlatılacaktır.

Uzaras Müşteri Hizmetleri | İletişim

0 534 363 75 52
Subscribe
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments