Uzaras Kargo Sipariş Takibi

Uzaras, 3d teknoloji ürünleri başta olmak üzere, filament, devre ve otomasyon sistemleri üzerine yoğunlaşmış Türk eticaret sitesidir. 3D ve CNC, işlemciler, motor, sürücü ve elektronik ürünler  kategorisinde oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Sattığı tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Uzaras daha çok 3D yazıcılar için yerli üretim filamentiyle bilinmektedir.

Uzaras kargo takibi nasıl yapılır?

Aras kargo takip numaranızı aldıktan sonra aşağıdaki sorgulama bölümünü kullanarak Uzaras siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Aras kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Aras Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:

Hangi firmalarla gönderim yapılır?

Uzaras.com‘dan vereceğiniz siparişler Aras kargoyla gönderilebilir. Uzaras’ın kargo gönderim ücreti tüm Türkiye’ye 8.19 TL’dir. Birden fazla ürün alacak olursanız tek kargo ücreti ödersiniz. Yurt dışı kargo gönderimi yapılmamaktadır.

Ne zaman kargolanır?

Uzaras, hafta içi saat 18:30’dan önce, ctesi 14:00’dan önce verdiğiniz siparişleri aynı gün kargoya verir. Gece yarısı 1’den sonra kargo takip bilgileri sisteme girilir. Bazı durumlarda kargo takip bilgileri sabah sisteme girilebilir. Uzaras, siparişlerinizi gönderdikten sonra mail ile takip kodunuzu iletmektedir.

Not: Uzaras.com’dan ürün almadan önce özellikle yerli üretim filament alışverişlerinizde mutlaka stok bilgisi ve ne zaman gönderim yapılacağı bilgisini teyit ettirin.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments