Fast Express Fiyat & Teslim Süresi Hesaplama

FAST EXPRESS kargo, yurt dışına yapacağınız şahsi ve ticari bütün paket ve zarflarınız için Türkiye’deki adresinizden, vereceğiniz ülkede bulunan adrese teslim olacak şekilde uluslararası kargo firmalarıyla anlaşmalı olarak çalışan yurt dışı express kurye ve kargo firmasıdır.


Fast Express Kampanyalı Gönderim Fiyatı Hesaplama

Tanıtım amaçlı özel iskontolu fiyatlardan yararlanabilmeniz için burada bulunan bağlantıdaki verilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. İşlem sonucu oluşan konşimento mail adresinize gönderilecektir. Bu belgeyi kargoyu adresinizden teslim almak üzere gelen kuryeye vermeniz yeterli olacaktır.

Paketlere ait transferlerde sorunlar yaşanmaması için kiloların tartılarak paket ebatlarının da ölçülerek verilmesi gerekmektedir. Kargonun transferini adım adım online sistemimiz üzerinden takip edebilir sormak istediğini sorular için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz veya sistem üzerinden canlı bağlantı ile cevap alabilirsiniz.

Fast Express Teslimat Süresi Hesaplama

Buraya tıklayarak Fast Express kargo teslimat süresi hesaplama aracınızı kullanarak, paketiniz ne kadar sürede teslim edileceğini öğrenebilirsiniz.

https://www.fast-express.com/tr/pages/transit-sureleri

Uçuşlarda meydana gelebilecek rötarlardan ve gümrüklerde oluşacak gümrükleme süreleri verilen sürenin dışındadır.

Subscribe
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments