Aliexpress Müşteri Hizmetleri Canlı Destek

Aliexpress müşteri hizmetlerine buraya tıklayarak bağlanabilirsiniz. İlk başta sizi bir robot karşılayacaktır. Yönergeleri izleyerek gerçek bir temsilci ile görüşme sağlayabilirsiniz. Canlı desteğe bağlanmadan önce giriş yapmış olmanız gerekmektedir. Giriş yapmak için açılan sayfada bulunan “


Aliexpress canlı desteğe nasıl bağlanılır?

Eğer direk Aliexpress canlı desteğe bağlanıp, gerçek bir Aliexpress temsilcisi ile görülmek isterseniz; İlk başta hi yazıp gönderin. Yazma kısmında otomatik sorular belirecektir. Herhangi birini yazıp gönderin. Gelen otomatik yanıtın alt kısmındaki “Need more support? Our agents are here to help. Chat Now  yazısının sonunda bulunan Chat Now butonuna basınca gerçek bir Aliexpress müşteri temsilcisi ile görüşme isteğiniz alınacaktır. Yoğun saatlerde Aliexpress canlı desteğe bağlanmanız uzun sürebilir.

Canlı destek ne işe yarar?

Aliexpress canlı destek, satıcı ile problem yaşadığınız zamanlarda iyi bir çözüm yoludur. Aliexpress siparişiniz ve hesabınızla yapmak istediğiniz şeyleri hızlıca çözüp, hızlıca yönerge alabilirsiniz. Aliexpress’in büyüklüğü düşünürse tüm site için kullanıcı dostu diyemeyiz. Hesap ayarlarında aranan bir şeyi bulmak bile onlarca dakika alabiliyor. Ürün hakkında bilgi alma gibi kısımları direk olarak satıcı ile görüşmeniz gerekmektedir. Ödeme problemi gibi sorunlar için de bu kısmı kullanabilirsiniz. Para iadesi almak için tartışma(dispute) açmanız gerekmektedir. Canlı destekten tartışma açamazsınız.

Aliexpress iletişim, aliexpress telefon numarası

Subscribe
Bildir

2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Siparişim iptal ediliyor niçin?Tekrar siparis6 yapmam için gereğinin yapılmasını istiyorum.

Sipariş lerim iptal ediliyor,iptalin kaldırılmasını istiyorum tekrar sipariş yapacağım. Cevap bekliyorum.Selam.