Aliexpress Kapıda Ödeme Var Mı?

Aliexpress’te kapıda ödeme var mı? sorusu çok fazla soruluyor. Bu yazımızda Çin alışveriş sitesi Aliexpress’te kapıda ödeme olup olmadığı ve Aliexpress ödeme yöntemleri hakkında bilgi aktarmaya çalıştık. Yazıyı daha fazla uzatmadan başlayalım. 


Peki Aliexpress’te kapıda ödeme var mı?

Satıcı gibi düşünelim; Ücretini almadığınız bir ürünü, 6 bin KM uzakta olan bir ülkeye göndermek istememeniz çok doğaldır. Diğer Çin alışveriş sitelerinde olmadığı gibi, Aliexpress‘te kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor. Beğendiğiniz ürünü sipariş verirken kredi kartı veya banka kartıyla ödemesini yapmanız gerekiyor. Ödemesi alınmayan ürünler, satıcılar tarafından kargoya verilmiyor.

Aliexpress ödeme yöntemleri nelerdir?

Aliexpress‘in Türk kullanıcıları için sadece kredi kartı/banka kartı ve Webmoney ile ödeme yöntemi sunuluyor. Çoğunlukla kredi kartı/banka kartı ile ödeme tercih ediliyor.

Aliexpress artık hepimiz hayatında. Aliexpress‘ten sipariş vermekle ilgili bir çok soru soruluyor. Aliexpress’ten nasıl alışveriş yapılacağını baştan sona görsel olarak anlattığım yazıya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Aliexpress indirim fırsatları için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. 
https://t.me/kupongrubu

Güncel indirim kuponlarını takipte kalmak için firsats.com‘u takip edebilirsiniz. 

Aliexpress kapıda ödeme
Aliexpress ödeme
Aliexpress ücret ödeme
Aliexpress ödeme nasıl yapılır?

Subscribe
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments