Luis Bien Kargo Sipariş Takibi

Luis Bien sipariş takibi nasıl yapılır?, Luis Bien kargom nerede?, Luis Bien kargo takibi nasıl yapılır? gibi çok soru soruluyor. Bu yazımızda Luis Bien sipariş takibi, Luis Bien kargo ücretleri, Luis Bien iade işlemleri hakkında detaylı bilgi hazırladık.


Luis Bien, özellikle sakal ve saç serumu üzerine yoğunlaşmış,cilt bakım ürünleri üretimi yapan bir firmadır. Luis Bien hangi kargo firmasıyla gönderir? Luis Bien, Aras kargo ile anlaşmalıdır. Şeffaf kutularla kargo gönderimi yapmaktadır.

Luis Bien Sipariş Kargo Takibi

Sizler için geliştirdiğimiz Aras kargo takip uygulamamızı kullanarak Luis Bien sipariş takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Aşağıdaki kutucuğa Luis Bien kargo takip numarasını basıp Sorgula butonuna basmanız yeterlidir.

Sipariş takip kodunuzu bilmiyorsanız buraya tıklayarak Luis Bien kargo takip kodunu alabilirsiniz.

Aras kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Aras Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:

Kargolama hakkında daha fazla bilgiye Luis Bien’in teslimat/kargo sayfasından ulaşmak için buraya tıklayın. 

Luis Bien İndirim Kuponu

Luis Bien indirim kuponları sayesinde, alışverişlerinizi çok daha ucuza getirebilirsiniz. Luis Bien indirim kodları için buraya tıklayın. 

Luis Bien Siparişim Ne Zaman Gelir?

Luis Bien üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürünleriniz 48 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Ürününüz kargoya teslim edildiğinde SMS yoluyla tarafınıza bilgi iletilecektir. İş günlerinde hafta içi 09:00 – 18:00, Cumartesi 09:00-13:00 saatleri arasında kargo firmaları teslimat yapmaktadır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır. Kargolar genellikle 2-4 iş gününde teslim edilmektedir.

Siparişim Adreste Yokken Gelirse?

Kargo teslimi sırasında adreste bulunamadıysanız kargonuz teslimat şubesinde genellikle 3 iş günü bekletilmektedir. Bu süreler içerisinde teslim alınmayan kargolara tarafımıza geri gönderilir. Kargonuzu kimlik ibrazı ile kargonuzun bulunduğu şubeden teslim alabilirsiniz.

Luis Bien kargo ücreti ne kadar?

Luis Bien‘de 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz. 100 TL altı siparişlerde kargo ücreti 9.99 TL’dir.

Luis Bien sipariş iptali nasıl yapılır?

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

3.Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.

4.Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise,  Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

5.Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.

6.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

Subscribe
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments