RobitShop Kargo Sipariş Takibi | Kargo Ücretleri

 

Robitshop, 3d teknoloji ürünleri başta olmak üzere, devre ve otomasyon sistemleri üzerine yoğunlaşmış Türk eticaret sitesidir. 3D ve CNC, işlemciler, motor, sürücü ve elektronik ürünler  kategorisinde oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Sattığı tüm ürünler 2 yıl garantilidir.

Hangi firmalarla gönderim yapılır?

RobitShop.com‘dan vereceğiniz siparişler Yurtiçi ve Aras kargo seçenekleriyle gönderilebilir. 150 TL ve üzeri siparişlerde Aras kargo ücretsizdir. 150 TL altı siparişlerde Aras kargo ücreti 6 TL, Yurtiçi kargo ücreti 8 TL’dir. Birden fazla ürün alacak olursanız tek kargo ücreti ödersiniz. Yurt dışı kargo gönderimi yapılmamaktadır.

Ne zaman kargolanır?

RobitShop, saat 15’den önce verdiğiniz siparişleri aynı gün kargoya verir. Saat 19:30’da kargo takip bilgileri sisteme girilir. Bazı durumlarda kargo takip bilgileri sabah sisteme girilebilir. robitShop, siparişlerinizi gönderdikten sonra mail ile takip kodunuzu iletmektedir.

RobitShop kargo takibi nasıl yapılır?

Yurtiçi kargo veya Aras kargo takip numaranızı aldıktan sonra aşağıdaki yönergeleri izleyerek RobitShop siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo ile takip için;
https://www.kargo-takibi.com/yurtici-kargo-gonderi-takip/776/

Aras Kargo ile takip için;
https://www.araskargo.com.tr/trmobile/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*