Modanisa Sipariş Kargo Takip

Modanisa sipariş takibi nasıl yapılır?, Modanisa kargom nerede?, Modanisa kargo takibi nasıl yapılır? gibi çok soru soruluyor. Bu yazımızda Modanisa sipariş takibi, Modanisa kargo ücretleri, Modanisa iade işlemleri hakkında detaylı bilgi hazırladık.


Modanisa.com siparişleriniz MNG Kargo, Kargoİst  Sendeo Kargo, Kolaygelsin Kargo, AGT kurye ve Yurtiçi kargoyla taşınıyor. Siparişleriniz 24 saat içerisinde ilgili kargo firmalarına teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunduğunuz bölge ve ile göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 48 saat içerisinde siparişler ulaştırılmaktadır. Modanisa sipariş takibi konusunda sayfamızdan yardım alabilirsiniz. 

Modanisa Kargo Takip

Sizler için geliştirdiğimiz Yurtiçi Kargo takip uygulamamızı kullanarak Modanisa sipariş takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Aşağıdaki kutucuğa Modanisa kargo takip numarasını basıp Sorgula butonuna basmanız yeterlidir.

Modanisa kargo takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak Modanisa kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.

Sendeo kargo gönderi kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Sendeo Kargo Gönderi Takibi

Gönderi kodunuz:
Kargoİst kargo gönderi kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Kargoİst Kargo Gönderi Takibi

Gönderi kodunuz:
Yurtiçi kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:
MNG Kargo Takibi
MNG kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

MNG Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:
Kolay Gelsin Kargo Kolay Gelsin kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Kolay Gelsin Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:

Modanisa Sipariş Kargo Takip Kodu Nasıl Alınır?

  • Siparişinizi  ana sayfada bulunan “Kargom Nerede” butonuna tıklayarak,
  • Üye girişi yaptıktan sonra, ana sayfada sağ üst köşede bulunan kullanıcı adınıza tıklayarak; “Siparişlerim” bölümünden,
  • Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde size gönderilecek e-posta ve SMS bilgilendirmelerinde yer alan “Gönderi Kodu”nuzla birlikte ilgili kargo firmasıyla iletişime geçerek veya websitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Kargolama hakkında daha fazla bilgi almak için; modanisa.com‘un “Teslimat ve Kargo” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Modanisa Kargo Ücreti Ne Kadar?

Modanisa online mağazasında kargo ücretleri değişkenlik gösterebilir. Siparişinize ait kargo bedelini sepetinizden ve ödeme sayfasından kontrol edebilirsiniz. Modanisa güncel kargo ücretini öğrenmek için; almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyip, sepet sayfasının sağ tarafından kargo ücretini görebilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin kargo fiyatlarını sepette görebilirsiniz.

Modanisa Siparişim Ne Zaman Gelir?

Modanisa üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürünleriniz 48 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Ürününüz kargoya teslim edildiğinde SMS yoluyla tarafınıza bilgi iletilecektir. İş günlerinde hafta içi 09:00 – 18:00, Cumartesi 09:00-13:00 saatleri arasında kargo firmaları teslimat yapmaktadır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır. Kargolar genellikle 2-4 iş gününde teslim edilmektedir.

Siparişim Adreste Yokken Gelirse?

Kargo teslimi sırasında adreste bulunamadıysanız kargonuz teslimat şubesinde genellikle 3 iş günü bekletilmektedir. Bu süreler içerisinde teslim alınmayan kargolara tarafımıza geri gönderilir. Kargonuzu kimlik ibrazı ile kargonuzun bulunduğu şubeden teslim alabilirsiniz.

Modanisa Müştri Hizmetleri

Modanisa müşteri hizmetlerine 0850 333 64 72 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

Subscribe
Bildir

2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

siparisim ulasmadida eve ne yapabilirim

Agt kargo ile gönderim bir aydır elime ulaşmadı nedeni nedir 8 temmuz da dağıtım bölgesinde denilip duruyorlar nerede benim kargom