Modanisa Sipariş Kargo Takip

 

Modanisa.com siparişleriniz AGT kurye ve yurtiçi kargoyla taşınıyor. Siparişleriniz 24 saat içerisinde ilgili kargo firmalarına teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunduğunuz bölge ve ile göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 48 saat içerisinde siparişler ulaştırılmaktadır. Modanisa sipariş takibi konusunda sayfamızdan yardım alabilirsiniz. 

Modanisa Kargo Ücreti Ne Kadar?

Kargo ücreti Türkiye için gönderimler için 3.90 TL’dir. Birden fazla ürün alımlarında tek kargo ücreti ödenir. AGT Kurye(hızlı teslimat) hizmeti için kargo ücreti 9.90 TL’dir. Buraya tıklayarak sepetinize girdikten sonra sayfanın sağ bölümünden kargo ücretini görebilirsiniz. 

Modanisa.com‘da outlet ürünlerde extra fırsatlar mevcut. Modanisa.com‘un outlet ürünlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Modanisa Kargo Takip Sayfaları

Modanisa siparişinize ait kargo takip numarasına ulaştıktan sonra Yurtiçi kargo veya AGT kurye kargo takip sayfasından siparişinizin nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz. AGT kurye için extra ödeme yapmanız gerekmektedir. Sipariş aşamasında AGT kurye seçimi yapmadıysanız siparişleriniz Yurtiçi kargoyla gönderilmiştir. Kargo takip numarasına ulaşamadıysanız yazımızın devamından Modanisa sipariş/kargo takip kodunu almak için bilgi alabilirsiniz. 

Yurtiçi kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:

Modanisa Sipariş Kargo Takip Kodu Nasıl Alınır?

  • Siparişinizi  ana sayfada bulunan “Kargom Nerede” butonuna tıklayarak,
  • Üye girişi yaptıktan sonra, ana sayfada sağ üst köşede bulunan kullanıcı adınıza tıklayarak; “Siparişlerim” bölümünden,
  • Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde size gönderilecek e-posta ve SMS bilgilendirmelerinde yer alan “Gönderi Kodu”nuzla birlikte ilgili kargo firmasıyla iletişime geçerek veya websitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Kargolama hakkında daha fazla bilgi almak için; modanisa.com‘un “Teslimat ve Kargo” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Modanisa.com‘un güncel fırsatlar sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın. Modanisa indirim kuponları

İlk yorum yapan olun

Soru, öneri veya destek için yazabilirsiniz

Mail ve IP adresiniz ziyaretçilerle paylaşılmamaktadır.