Koton Sipariş Kargo Takip

Koton.com üzerinden verilen siparişler bölgeye göre 3 farklı kargo firmasıyla teslim edilebiliyor. Bu yazımızda Koton sipariş takip konusunu detaylı olarak açıklamaya çalışacağız. Siparişler Koton.com tarafından 24-48 saat içerisinde kargoya verilirken, 1-3 günde adresinize ulaştırılıyor. Koton siparişleri bölgenize göre; MNG kargo, PTT kargo veya HepsiJet kargoyla gönderilmektedir. 200 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz olup, 200 TL altındaki siparişlerde kargo ücreti sabit olarak 5.90 TL’dir. 

Koton Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra SMS ve maille bilgilendirileceksiniz. Koton’dan kargo takip kodunu aldıktan sonra, aşağıdaki sorgulama bölümlerini kullanarak siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer Koton kargo takip koduna ulaşamadıysanız yazımızın devamında bulunan Koton kargo takip kodu nasıl alınır başlıklı bölümden faydalanabilirsiniz. 

Koton Kargo Takip

MNG Kargo Takip

MNG Kargo Takibi
MNG kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

MNG Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:

PTT Kargo Takip

PTT Kargo Takibi
PTT kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

PTT Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:

HepsiJet Kargo Takip

Hepsijet kargo takip kodunuzla gönderi takibi yapabilirsiniz.

Hepsijet Kargo Gönderi Takibi

Takip kodunuz:
Kargo sorgulamasını gerçekleştirmek için açılan sayfadaki güvenlik kodunu doğrulamanız gerekmektedir.
  • Şube bulunmayan, mobil bölgelerde teslimatlar biraz daha uzun sürebilir. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Koton Üyeliksiz Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

Koton’a üye olmadan alışveriş yapmak mümkün. Üye olmadan verdiğiniz siparişi takip etmek için; sipariş numarasına sahip olmanız gerekiyor. Sipariş numarasıyla birlikte, siparişte kullandığınız telefon numarası veya mail adresini girerek sipariş durumunu öğrenebilir, siparişinizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak üyeliksiz sipariş takibi sayfasına ulaşabilirsiniz. 
https://www.koton.com/tr/help/order-tracking

Koton Kargo Takip Kodu Nasıl Alınır?

Koton sipariş numaramı nasıl öğrenebilirim?

  • Üyeliğinizle verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp Hesabım > Sipariş geçmişi bölümünden siparişinizle ilgili bilgilere ulaşabilir ve siparişiniz kargoya verildiyse kargonuzu takip edebilirsiniz.
  • Üye olmadan verdiğiniz siparişlerinizde ise ana sayfamızda yer alan ‘Sipariş Takibi’ bölümüne tıklayarak siparişinizin durumunu görebilir ve siparişiniz kargoya verildiyse kargonuzu takip edebilirsiniz.

Koton Kampanyaları

Koton online mağazasında sık sık kampanyalar düzenlemektedir. Buraya tıklayarak Koton kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. 

2 yorum

  1. Zeynep

    27 kasımda sipariş verdim 10 günü geçti ne ürünler geldi ne bir bilgi nasıl böyle mağdur ediyorsunuz insanları ürün yoksa yok stokta yazın olmaz böyle birdaha asla birşey almam

Soru, öneri veya destek için yazabilirsiniz

Mail ve IP adresiniz ziyaretçilerle paylaşılmamaktadır.