Koton.com Sipariş Kargo Takip

Koton.com üzerinden yapılan alışverişler MNG kargoyla teslim ediliyor. Siparişler Koton.com tarafından 24-48 saat içerisinde kargoya verilirken, 1-3 günde adresinize ulaştırılıyor. 

Şube bulunmayan, mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebilir. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

KOTON KARGO TAKİBİ NASIL YAPILIR?

  • Üyeliğinizle verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp Hesabım > Sipariş geçmişi bölümünden siparişinizle ilgili bilgilere ulaşabilir ve siparişiniz kargoya verildiyse kargonuzu takip edebilirsiniz.
  • Üye olmadan verdiğiniz siparişlerinizde ise ana sayfamızda yer alan ‘Sipariş Takibi’ bölümüne tıklayarak siparişinizin durumunu görebilir ve siparişiniz kargoya verildiyse kargonuzu takip edebilirsiniz.
  • Ek olarak kargonuzun takibini tarafınıza sms ile gönderilen kargo takip numarası ile beraber Mng Kargo’nun sitesinden yapabilirsiniz.

2 yorum

  1. 27 kasımda sipariş verdim 10 günü geçti ne ürünler geldi ne bir bilgi nasıl böyle mağdur ediyorsunuz insanları ürün yoksa yok stokta yazın olmaz böyle birdaha asla birşey almam

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*