HGS Geçiş İhlali Sorgulama Nasıl Yapılır? Bakiye Sorgulama

 

HGS kaçak geçiş sorgulamayla; Avrasya Tüneli, YSS Köprüsü, Kuzey Çevre Yolunda yapılan kaçak geçişleri PTT’nin HGS Müşteri Hizmetleri sayfası üzerinden sorgulayabilirsiniz. Kaçak geçiş sorgulama için araç plakası yeterlidir. Başka evrak veya bilgi istenmemektedir. Buraya tıklayarak HGS geçiş ihlali sorgulaması yapabilirsiniz. Açılan sayfanın sağ üst kısmından “Geçiş İhlali Sorgula” butonuna basmalısınız.


Ayrıca tüm HGS hareketlerini de görüntülemek için sayfa bulunmaktadır. HGS Müşteri Hizmetleri sayfasına eDevlet şifreniz ile giriş yaparak, adınıza kayıtlı araçların, hangi gişeden giriş yaptığını, hangi gişeden çıkış yaptığını, otobanda kalma sürelerini, otoban geçiş ücretlerini ve HGS bakiye sorgulamasını detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Buraya tıklayarak HGS hareketlerini görüntüleyebilirsiniz. Açılan sayfanın sağ üst kısmından “Müşteri Hizmetleri Giriş” butonuna baslamalı ve eDevlet şifrenizle giriş yapmalısınız. Kayıt olmakla uğraşmak istemezseniz; 0 850 460 60 60 / 444 1 788 numaralı HGS müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Subscribe
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments