Banggood Sipariş İptal Etmek

Merhabalar,

Bu yazımda Banggood’dan verdiğiniz siparişi nasıl iptal edeceğinizi kısaca anlatacağım. Baştan belirtmeliyim ki; kargoya verilen siparişlerin iptali yapılmaz. Sipariş, işleniyor,geri sipariş veya back order durumunda ise iptali sağlanabilir.

İlk olarak Banggood destek kısmına gireceğiz. Destek sayfası için buraya tıklayın. Mobil uygulamada açılmaz. Açılan sayfada sırasıyla tıklanması gerekenler; Order&Tax / Cancel order / Live Chat. Görselle de gösterdim.

Daha sonra sayfanın sağ alt kısmında canlı destek kutusu çıkacak. Canlı destek için bekleyen kaç kişi olduğunu aşağıda işaretlediğim görseldeki kısımda gösteriyor.

Sıranız geldiği zaman canlı desteğe bağlanacaksınız. Bu sırada siz de sipariş numaranızı kopyalayabilirsiniz. Canlı desteğe bağlandıktan sonra mesaj atacağız. “I want cancel order. Order number: (buraya sipariş numarası)” bu yazıya sipariş numaranızı ekleyip direk gönderin. Neden iptal etmek istediğiniz sorulacak. “No longer needed” yazıp gönderebilirsiniz. Temsilci yaklaşık 1 dakikada iptal isteğinizi tamamlayacaktır. 24 saat içerisinde iptal isteğiniz işleme alınacak, 7/14 gün içinde de ödeme yaptığınız kredi kartına iadeniz yatırılacaktır.

Subscribe
Bildir
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

eyvallah . sadece müşteri temsilcisine bağlanarak iptal olması çok saçma . bi daha da almam bir şey buradan