Banggood Direct Mail Kargo Fiyatları Hakkında Bilgilendirme

Merhabalar,


Biliyorsunuz ki geçtiğimiz hafta yurt dışı gümrük muafiyeti sınırı sıfırlandı. (Okumak için) Artık yurt dışı tüm ürünler için vergilendirme yapılacak. Durum böyle olunca Banggood’un Turkey direct mail sistemi ön plana çıktı. Turkey direct mail ile verdiğimiz siparişlerde, gümrük vergisi Banggood tarafından ödeniyor, gümrük işlemleri Banggood tarafından tamamlanıyor. Siz hiçbir şeye karışmıyorsunuz. Ayrıca kargoları daha hızlı ve sorunsuz ulaştırmak için çalışmalar yapılıyor.

Ancak gümrük vergilerini firmanın karşılaması, kargo maliyetlerinin yükselmesi gibi sebeplerden dolayı, ücretsiz kargo seçeneği maalesef artık sunulamıyor. %20’lik ek ÖTV’nin de bu duruma katkısı büyük. Ürün fiyatı ve ağırlığına göre değişken kargo fiyatları bulunuyor. Turkey direct mail ücretli olsa bile, normal kargoyla yapılan alışverişlere göre çok daha uyguna geliyor. Örnek olarak; 117$’a satılan Viofo A129 araç kamerası için ödenmesi gereken vergi tutarı 46.8$ iken, gümrük vergisini karşılayan Turkey direct mail kargo ücreti 5.48$. Arada lehinize 41 dolar gibi büyük bir avantaj  var. Bu yüzden sipariş verirken mutlaka Banggood’un Turkey direct mail sistemini kullanmanızı öneririm.

Banggood’dan Turkey direct mail kargo ile nasıl sipariş verileceğini anlattım video ve konuya ulaşmak için buraya tıklayın. 

Turkey direct mail kargo takibi için buraya tıklayın. 

Subscribe
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments