MaxiTekno.com Kargo Sipariş Takibi

MaxiTekno.com Türkiye’de araç kamerası, aksiyon kamerası, drone ve Xiaomi marka ürünleriyle oldukça popüler bir site haline gelmiştir.

Hangi Kargoyla Gönderilir?

MaxiTekno‘nun Yurtiçi kargo ile anlaşması bulunmaktadır.

Ne Zaman Kargoya Verilir?

Pazar günleri hariç siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ne Zaman Teslim Edilir?

İstanbul’a olan uzaklığınıza bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte olup, ortalama 1-3 gün arasında teslim edilir.

MaxiTekno Kargo Ücreti Ne Kadar?

100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz, 100 TL altı siparişlerde kargo ücreti 8 TL’dir.

MaxiTekno Sipariş Takibi Nasıl yapılır?

Yurtiçi Kargo firması, gönderileri takip edebilme olanağı sunar. Kargo, MaxiTekno tarafından Yurtiçi Kargo şubesine teslim edildiği andan itibaren takip edilebilir.

MaxiTekno Takip Kodu Nasıl Alınır?

MaxiTekno gönderilerini takip etmek için, Yurtiçi kargo takip numarasına ihtiyacınız vardır. Siparişiniz kargoya verildiğinde, siparişte kullandığınız telefon numarasına SMS ile takip kodunuz iletilmektedir.

Eğer SMS ile takip kodunuz ulaşmadıysa; MaxiTekno siparişim nerede sayfasına üye girişi yapın. Siparişlerim sayfasına geçin. Aşağıdaki görselde de gösterdiğimiz kısımdan takip kodunuza ulaşabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Yukarıda anlatıldığı gibi Yurtiçi kargo takip numarasına sahip olduktan sonra Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilen kargoyu takip etmek oldukça basittir. Yurtiçi Kargo gönderisini takip etmek için bir kaç yöntem mevcuttur.

1.Yurtiçi Kargo Sitesinden Gönderi Takibi

Buraya tıklayarak Yurtiçi Kargo takip sayfasına ulaşabilirsiniz.

Açılan sayfada, yukarıdaki görselde işaretli alana Yurtiçi Kargo takip numarasını girdikten sonra “Sorgula” butonuna basıp, Yurtiçi Kargo gönderi takibi yapabilirsiniz.

2.Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerinden Kargo Takibi

Yurtiçi Kargo müşterini arayarak gönderi takibi yapabilirsiniz.
Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri: 444 99 99

3.Yurtiçi Kargo Mobil Uygulamasından Kargo Takibi

Eğer sık sık Yurtiçi Kargoyla gönderi alıyorsanız mutlaka Yurtiçi Kargo mobil uygulamasını kurmanızı tavsiye ederiz. Kayıtlı telefon numaranıza verilen tüm kargoları, kargo takip koduna bile ihtiyaç duymadan görüntüleyebilir, adınıza yeni kargo gönderildiği zaman bildirim alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo mobil uygulaması hem IOS hem Android kullanıcı için mevcuttur. Aşağıdaki linklerden uygulamayı edinebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo IOS
https://apps.apple.com/tr/app/yurti%C3%A7i-kargo/id358749389?l=tr

Yurtiçi Kargo Android
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yurticikargo.android&hl=tr

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments