Deniz Butik Teslimat ve Kargo Takip

DenizButik.com‘da kredi kartıyla ödenen tüm siparişlerde kargo ücretsiz. İlk siparişe özel HOSBULDUK10 kuponuyla %10 indirim kazanabilirsiniz. Deniz Butik güncel indirim kuponlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

DenizButik.com‘dan vereceğiniz siparişler Yurtiçi kargo ve Sürat kargo aracılığıyla teslim ediliyor. Siparişler, Sancaktepe’deki lojistik merkezinden gönderiliyor. Resmi tatillerde kargo Sürat kargo dağıtım yapmamaktadır. Yurt dışına ve KKTC’ye gönderim mevcuttur.

Siparişiniz kargoya verildiği zaman SMS ile bilgilendirme yapılarak, kargo takip numarası iletiliyor. Bu kargo takip numarasıyla aşağıdaki bağlantılardan DenizButik.com‘dan verdiğiniz siparişinizi takip edebilirsiniz. 

SİPARİŞİNİZİ TAKİP EDEBİLECEĞİNİZ SAYFALAR

Sürat kargo takip sayfası
Yurtiçi kargo takip sayfası

DenizButik.comdan verdiğiniz siparişlerin ne zaman teslim edileceğini görmek için; DenizButik.comdan beğenmiş olduğunuz ürüne gelip beden seçimi yaptığınızda sepete ekle bölümü altında teslimat tarih bilgisi yer almaktadır.

DenizButik.com‘un kargo hakkında sık sorulanlar sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın. 

Deniz Butik indirim kodu / Deniz Butik indirim kuponlarına firsats.com‘dan ulaşabilirsiniz. Deniz Butik indirim kuponlarına ulaşmak ve avantajlı fiyatlarla alışveriş yapmak için firsats.com‘un Deniz Butik indirim kuponları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Deniz Butik indirim kuponları sayfası için buraya tıklayın. 

İlk yorum yapan olun

Soru, öneri veya destek için yazabilirsiniz

Mail ve IP adresiniz ziyaretçilerle paylaşılmamaktadır.