ALJPK Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

alljoytr kargo aljpk

Herkese merhaba,

Banggood’un yaptığı yeni anlaşmayla birlikte ALJPK ile başlayan takip kodlarına sık sık rastlayacağız. Bu yüzden bu kargonun takibini anlatan özel bir konu oluşturmak istedim. ALJPK ile başlayan takip kodları, özel kargo olan ALLJOY Lojistiğe aittir. Bu takip kodlarını PTT kargo takip sayfasından takip edemezsiniz. Yurt dışında Alljoy’un taşıdığı kargo Türkiye için MNG kargoyla dağıtılır.

Bu kargo hizmeti 17track.net adresinden sorgulanabileceği gibi, Alljoy lojistiğin Türkiye sayfasından da sorgulanabilir. Kargo bilgilerinin 17track.net’e yansıması daha uzun sürebilir. Aşağıdaki linkleri kullanarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Alljoy Lojistik Türkiye
http://www.alljoylogistics.com/tr/

17track.net Türkçe
https://www.17track.net/tr

Banggood’dan “Turkey Direct Mail” veya “Türkiye Hızlı Kargo” seçeneğiyle verilen siparişler yukarıda açıkladığım firmalar tarafından taşınır. Bu kargo seçeneğinin en büyük özelliğiyle, gümrük vergisini Banggood’un karşılayacak olmasıdır. Bu kargo seçeneği Türkiye’ye gönderilen çoğu ürün için ücretsiz veya 2 doların altında. Gümrük vergisi limiti üstündeki ürünlerde bu seçeneği kullanarak, vergi ödemesi Banggood’a ait şekilde alışverişini yapabilirsiniz. Ürün, alt limit ve üst limit sınırlaması yoktur. Ortalama teslim süresi 12-18 gündür.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*